- 10%

Dr Scholl – Pedi Maskë ushqyese për këmbët me vaj makadamia

Original price was: 750 Lekë.Current price is: 675 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Dr Scholl – Nourish Foot Mask with Macadamia Oil

Maskë hidratuese për lëkurën e thatë të këmbëve. E pasuruar me vaj hidratues, zbutës Macadamia, vjen për t’ju ​​dhënë një përvojë unike trajtimi, duke i lënë këmbët e buta si mëndafsh.

 • Këmbë të buta në vetëm 20 minuta.
 • Siguron ushqim intensiv të lëkurës së këmbëve.
 • Ofron një ndjenjë hidratimi afatgjatë.
 • E lehtë për t’u përdorur, jo e yndyrshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Pastroni këmbët tërësisht. Nxirrni maskat e këmbëve dhe hapini me kujdes. Aplikojini në këmbët e thata. Hiqini pas 20 minutash dhe masazhojeni që të përthithet produkti i mbetur.

Firma

Dr Scholl

Mosha

Të gjithë

Forma

Maskë

Sasia

1 copë

Aqua, Glycerin, Urea, Hydrogenated Polyisobutene, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol, ButyrospermumParkii Butter, PEG-100 Stearate, Caprylic / Capric Triglyceride, Betaine, Ceteareth-25, Macadamia Ternifolhen Seedolhan, Cap Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Allantoin, Niacinamide, Panthenol, Xanthan Gum, DisodiumEDTA, Propylene Glycol, BHT, Perfume, Tocopheryl Acetate, Sodium Hydroxide, Tocopherol, Cocos NuciferaOil, Lactic Juice, Butylene Glycene Algin, Sodium Citrate, Atelocollagen, Serine, Methylparaben, Citric Acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dr Scholl – Pedi Maskë ushqyese për këmbët me vaj makadamia”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART