Dr Scholl – Limë manuale për lëkurën e thatë të këmbëve

900 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Dr Scholl – Dual Action Lima

Veprimi i dyfishtë me kristale diamanti përdor një teknologji për të hequr butësisht edhe lëkurën më të ashpër (kallon) duke i lënë këmbët tuaja të buta vetëm pas një përdorimi të vetëm. Ana e ashpër heq edhe lëkurën më të fortë, ndërsa ana e hollë është projektuar për ti dhënë një përfundim trajtimit pasi keni hequr kallot.

Benefitet:

 • Pa tehe / pa prerje – heq kallot pa dëmtuar lëkurën e shëndetshme
 • Projektuar për të arritur konturet më të vështira
 • Lahet lehtësisht

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoret në këmbë të pastra dhe të thata. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë dhe lërini të thahen.

Firma

Dr Scholl

Mosha

Të gjithë

Sasia

1 copë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dr Scholl – Limë manuale për lëkurën e thatë të këmbëve”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART