Dr. Scholl – Krem rigjenerues për këmbë të thata

850 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Krem rigjenerues dhe hidratues për lëkurën e thatë të këmbëve.

Formula inovative Deep Hydrate™ ka një veprim të lehtë eksfoliues në qelizat e vdekura të lëkurës që lejon depërtimin në thellësi të agjentëve specialë hidratantë dhe ushqyerjen e epidermës, duke stabilizuar nivelin e hidratimit. Përthithet shpejt dhe nuk ngjit.

Rezultati:

Këmbë të buta vetëm pas një aplikimi

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni çdo ditë në këmbë të pastra. Masazhojeni butësisht deri në përthijthjen e plotë, veçanërisht në zonat ku lëkura është më e thatë.

Firma

Scholl

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

60ml

Aqua, Glycerin, Urea, Ethyhexyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Sucrose Distearate, Petrolatum, Alumina, Stearic Acid, Propylene Glycol, Sucrose Stearate, Sodium PCA, Cyclopentasiloxane, Lactic Acid, Hydrolyzed Wheat Protein, Allantoin, Diglycerin, Sorbitol, Lysine PCA, Polysorbate 60, Xanthan Gum, Parfum, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dr. Scholl – Krem rigjenerues për këmbë të thata”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART