Dr. Müller – Shurup për kolle me lule delli dhe vitaminë C

950 Lekë

(Syrup with Plantain and Vitamin C Sugar-Free)

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Dr. Müller  Shurup për kolle me lule delli dhe vitaminë C

Shurupi Dr. Müller përmban ekstrakt të lules të dellit dhe vitaminë C. Shija shumë e mirë e bën të përshtatshme për fëmijët mbi 3 vjeç. Shurupi është gjithashtu i përshtatshëm për pacientët që vuajnë nga fenilketonuria.

 • Lule delli 

Mbështet funksionin normal të sistemit të frymëmarrjes dhe kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar.

 • Vitaminë C

Kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar dhe në uljen e shkallës së lodhjes dhe dobesisë.

Udhëzime mbi përdorimin

Për të rriturit 3-5 lugë çaji 3-5 herë në ditë (5 ml)

Për fëmijët mbi 3 vjeç 1 lugë çaji shurup në ditë

Firma

Dr. Müller

Mosha

3+

Forma

Shishe

Sasia

260g

Composition in 100 g in 1 serving % RI*
in 1 serving
  Extract corresponding to
dry ribwort plantain leaf
3.3 g 176 mg Not determined
  Vitamin C 300 mg 15.8 mg 19.7 %

Purified water, sweetener (maltitol), plantain leaf extract [water, Plantain lanceolata), potassium sorbate], vitamin C (L-ascorbic acid, sodium L-ascorbate), thickener (xanthan), sweetener (acesulfame K), preservative (potassium sorbate).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dr. Müller – Shurup për kolle me lule delli dhe vitaminë C”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART