Dr. Müller – Shurup kolle për fëmijë (me lule dielli, tymus dhe vitaminë C)

950 Lekë

(Syrup with Plantain and Vitamin C Sugar-Free)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Shurup kolle për fëmijë duke filluar nga mosha 1 vjeç me lule delli, zhumbricë fushe (thymus) dhe vitaminë C.

Lulja e dellit ka veti qetësuese në grykë, ezofag dhe në kordat zanore.
Zhumbrica lehtëson kruarjet dhe gërvishtjet në grykë, pastron sekrecionet dhe ndihmon në përmirësimin e shëndetit të rrugëve të frymëmarrjes.
Vitamina C ndikon në funksionimin normal të sitemit imunitar dhe në reduktimin e lodhjes dhe rraskapitjes.

Doza e rekomanduar: fëmijët nga mosha 1 vjeç – 1 herë në ditë, një lugë çaji; fëmijët nga mosha 3 vjeç – 1 lugë çaji 1-3 herë në ditë dhe nga mosha 12 vjeç – 1 lugë çaji 3-5 herë në ditë.

Mund të përdoret nga gratë shtatzanë dhe ato që ushqejnë fëmijët me gji.

Tundeni mirë para përdorimit. Pas hapjes mbylleni shishen mirë dhe ruajeni në një vend të freskët dhe të errët.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Dr. Müller

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

320gr

Composition in 100 g in 1 serving % RI*
in 1 serving
  Extract corresponding to
dry ribwort plantain leaf
3.3 g 176 mg Not determined
  Vitamin C 300 mg 15.8 mg 19.7 %
0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dr. Müller – Shurup kolle për fëmijë (me lule dielli, tymus dhe vitaminë C)”

LART