- 10%

Dr. Jart+ – Vital Hydra Solution

540 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Dr. Jart + – Vital Hydra Solution

MaskaVital Hydra Solution është maskë me përmbajtje acidi oligo-hialuronik dhe ekstrakt alge për të hidratuar deri në thellësi shtresat e lëkurës. Kjo maskë hidraton lëkurën e dehidratuar me përbërës ultra-hidratues të acidit oligo-hialuronik dhe ekstraktit të algave për hidratim të qëndrueshëm dhe mbështetje natyrore të sintezës së kolagjenit. Përmban aquaxyl dhe xylitol për të forcuar barrierën hidratuese të lëkurës dhe për të parandaluar humbjen e ujit. Rezultatet përfshijnë lëkurë të ringjallur dhe të hidratuar.

Maska ​​është e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës, ideale për lëkurë të thatë, mikse dhe normale.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni maskë mbi fytyrën e pastruar. Lëreni të veprojë për 15 deri në 30 minuta, pastaj hiqeni butësisht. Mos e shpëlani. Masazhoni serumin e mbetur në lëkurë.

 

Firma

Dr. Jart+

Mosha

Të gjithë

Forma

Maskë

Sasia

1 copë

Aquaxyl and Xylitol: Deliver long-lasting moisturization and support natural collagen synthesis.
+Oligo-Hyaluronic Acid and Algae Extract: Supports moisture retention and strengthens the skin’s moisture barrier.

Formulated without sulfates SLS and SLES, parabens, phthalates

Water, Glycerin, Butylene Glycol, Alcohol, Panthenol, Betaine, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Algae Extract, Laminaria Japonica Extract, Chlorphenesin, Hydroxyethylcellulose, Disodium EDTA, Xanthan Gum, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Schizandra Chinensis Fruit Extract, Coptis Japonica Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Caprylyl Glycol, 1,2-Hexanediol, Dipotassium Glycyrrhizate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Carbomer, Arginine, Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Extract, Acorus Calamus Root Extract, Perilla Ocymoides Leaf Extract, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, PEG-10 Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Pelargonium Graveolens Flower Oil.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dr. Jart+ – Vital Hydra Solution”

LART