- 10%

Dr. Jart+ – Porecting Solution

540 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Dr. Jart+ – Porecting Solution

Maska Porecting Solution pastron thellësisht poret dhe lëkurën, e lë atë të freskët, të pastër dhe me shkëlqim.

Efekt i flluskës së oksigjenit eliminon papastërtitë e lëkurës ndërsa ngushton dhe korrigjon pamjen e poreve të zgjeruara. Fleta me karbon mbështjell lëkurën me një efekt detoksifikues dhe pastrues. Saponina nga pema e sapunit jep një veprim të dukshëm oksigjenues që depërton thellë në poret ndërsa Deep Pore Care Complex redukton poret e zgjeruara. Një Kompleks Kujdesi për Poret e Sipërfaqes ndihmon në kontrollin e sebumit të tepërt.

Udhëzime mbi përdorimin

Pastroni lëkurën dhe aplikoni tonikun fillimisht dhe më pas vendosni maskë në fytyrë, duke e rregulluar rreth syve dhe gojës. Kur të ndjeni që fillon të flluskojë, lëreni të veprojë për 10 deri në 20 minuta. Hiqni maskën dhe butësisht hidhni serumin e mbetur në lëkurë derisa të thithet plotësisht. Mos e shpëlani.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Dr. Jart+

Mosha

Të gjithë

Forma

Maskë

Sasia

1 copë

+Soapberry Tree Extract: Saponine from the soapberry tree delivers a visible oxygen effect
+Activated Charcoal Sheet: Purifies pores
+Surface Pore Care Complex (Pistacia Lentiscus/Mastic Gum, Eucalyptus Globulus Leaf Extract): Controls excess oils
+Deep Pore Care Complex (Adenosine, Rhus Semialata Gall Extract, Asparagus Officinalis Stem Extract): Tightens enlarged pores

Water, Methylpropanediol, Glycerin, Ethyl Perfluoroisobutyl Ether, Ethyl Perfluorobutyl Ether, Sapindus Mukorossi Fruit Extract, Acrylates Copolymer, Betaine, Hydroxyacetophenone, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Tromethamine, Dimethicone, Allantoin, Laureth-7, 1,2 Hexanediol, Ethylhexyglcerin, Adenosine, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Butylene Glycol, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Polyglyceryl-10 Stearate, Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Flower Extract, Disodium EDTA, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Rhus Semialata Gall Extract, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Althaea Rosea Flower Extract, Hydrogenated Lecithin, Caffeine, Alcohol, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Caning Odonata Flower Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Propanediol, Lecithin, Pistachio Lentiscus (Mastic) Gum, Rosa Damascena Flower Oil, Melaleuca Viridiflora Leaf Oil, Butyl Avocadate, Iris Ensata Extract, Maltodextrin, Mooring Pterygosperma Seed Extract, Asparagus Officinalis Stem Extract, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Calcium Clubonate, Gluconolacctone, Potassium Sorbet, Sodium Benzoate, Propyl Gallate.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dr. Jart+ – Porecting Solution”

LART