- 10%

Dr. Jart+ – Micro Jet Clearing Solution

630 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Dr. Jart+ – Micro Jet Clearing Solution

Maskë qartësuese e mbushur me Clearing Solution Complex – një përzierje e krijuar posaçërisht me Niacinimide, tea tree oil dhe acid salicilik – për lëkurë të yndyrshme.

Ideuar për lëkurën e yndyrshme ndihmon në sigurimin e hidratimit dhe qetësimin e lëkurës.

Rezultati: Lëkurë e hidratuar, e ndritshme dhe me pamje më të shëndetshme për vetëm 15 minuta.

Testuar dermatologjikisht

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni maskë mbi fytyrën e pastruar dhe lëreni të veprojë për 15 deri në 30 minuta, pastaj hiqeni butësisht. Mos e shpëlani.

Masazhoni serumin e mbetur në lëkurë dhe pasorni rutinën tuaj me kremin tuaj ​​hidratues.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Dr. Jart+

Mosha

Të gjithë

Forma

Maskë

Sasia

1 copë

+Glutathione: Visibly brightens skin.
+Niacinamide: Visibly brightens complexion.
+Salicylic Acid and Tea Tree Leaf Oil: Absorbs excess oil.

Glycerin, Niacinamide, Glycereth-26, Sodium Hyaluronate, Calcium Pantothenate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCl, Maltodextrin, Sodium Starch Octenylsuccinate, Silica, Trehalose, Hydroxyethyl Urea, Betaine, Erythritol, Glutathione, PEG/PPG-17/6 Copolymer, Butylene Glycol, PEG-14M, Allantoin, Xanthan Gum, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Salicylic Acid, Disodium EDTA, Carbomer, Triethanolamine, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dr. Jart+ – Micro Jet Clearing Solution”

LART