- 10%

Dr. Jart + – Dermask Wrinkless Solution

630 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Dr. Jart + – Dermask Wrinkless Solution

Maska kundër rrudhave  është bërë me një xhel termosensitiv, ku nxehtësia e trupit aktivizon përbërësit aktivë për të depërtuar thellë në lëkurë.

Bio-peptidet rikthejnë  pamjen e strukturës së shëndetshme të lëkurës duke mbështetur sintezën natyrale dhe të elastinës. Kolagjeni, elastina dhe adenozina zvogëlojnë shfaqjen e vijave të holla dhe rrudhave për një çehre të butë, më të ngritur, me pamje rinore.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni maskë mbi fytyrën e pastruar. Lëreni të veprojë për 15 deri në 30 minuta, pastaj hiqeni butësisht. Mos e shpëlani. Masazhoni serumin e mbetur në lëkurë dhe pasoni rutinën me kremin ​​hidratues.

Firma

Dr. Jart+

Mosha

Të gjithë

Forma

Maskë

Sasia

1 copë

+Bio-peptides: Support natural skin recovery.
+Coenzyme Q10: Contains antioxidant properties to address environmental stressors.
+Beta-glucan: Reduces the appearance of fine lines and wrinkles.

Water, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Ceratonia Siliqua Gum, Chondrus Crispus Powder, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil,Cetyl Ethylhexanoate, Phenyl Trimethicone, Allantoin, Butylene Glycol, Beta-Glucan, Agar, Dipotassium Glycyrrhizate, Adenosine, Disodium EDTA, Cupressus Sempervirens Leaf/Nut/Stem Oil, Potassium Hydroxide, Ubiquinone, Glyceryl Polymethacrylate, Propylene Glycol, Palmitoyl Oligopeptide.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dr. Jart + – Dermask Wrinkless Solution”

LART