DR. Ciccarelli – Spray deodorant për këmbë

700 Lekë

(Deodorant Spray)

Përshkrimi i Produktit

Dr. Cicarelli spray deodorant për këmbë parandalon aromën e keqe të këmbëve dhe këpucëve.

Përmban esencë të trumzës, me veprim rifreskues dhe dezinfektant. Ai parandalon aromën e keqe të djersës, lehtëson kruarjen dhe ndjesinë e djegies, mban këmbët e freskëta dhe të aromatizuara gjatë gjithë ditës.

Praktike dhe e shpejtë, ajo mund të aplikohet direkt në këmbë ose në këpucë disa herë gjatë ditës.

E testuar dermatologjikisht.

Firma

Dr. Ciccarelli

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me spray

Sasia

150ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “DR. Ciccarelli – Spray deodorant për këmbë”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART