Kryefaqja » Produktet » Femra » DR. Ciccarelli – Spray deodorant për këmbë

DR. Ciccarelli – Spray deodorant për këmbë

650 Lekë

(Deodorant Spray)

Firma:

Përshkrimi i Produktit

Dr. Cicarelli spray deodorant për këmbë parandalon aromën e keqe të këmbëve dhe këpucëve.

Përmban esencë të trumzës, me veprim rifreskues dhe dezinfektant. Ai parandalon aromën e keqe të djersës, lehtëson kruarjen dhe ndjesinë e djegies, mban këmbët e freskëta dhe të aromatizuara gjatë gjithë ditës.

Praktike dhe e shpejtë, ajo mund të aplikohet direkt në këmbë ose në këpucë disa herë gjatë ditës.

E testuar dermatologjikisht.

Info. Shtesë

Firma

Dr. Ciccarelli

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me spray

Sasia

150ml

Reviews

Nuk ka akoma përshtypje për këtë produkt.

Bëhu i pari që jep një përshtypje për “DR. Ciccarelli – Spray deodorant për këmbë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Komento nëpërmjet llogarisë në rrjete sociale
Login with InstagramLogin with Google