Kryefaqja » Produktet » Femra » DR. Ciccarelli – pudër deodorant për këmbë

DR. Ciccarelli – pudër deodorant për këmbë

900 Lekë

(Deodorant Powder)

Firma:

Përshkrimi i Produktit

Dr.Cicarelli pudër deodorant për këmbë është zgjidhja perfekte për djersitjen e tepërt të këmbëve, lagështisë dhe aromës së keqe.

Pudra deodorante përmban vaj esencial të trumzës, efektive për zgjidhjen në mënyrë natyrale të djersitjes së tepërt të këmbëve. Ka veti rifreskuese dhe dizenfektuese, parandalon dhe përthith aromën e keqe, rregullon djersitjen e këmbëve dhe i mban këmbët e freskëta dhe të thata gjatë gjithë ditës.

Rekomandohet për personat që merren me sport, djem, burra dhe gra, pavarësisht moshës.

E testuar dermatologjikisht

Reviews

Nuk ka akoma përshtypje për këtë produkt.

Bëhu i pari që jep një përshtypje për “DR. Ciccarelli – pudër deodorant për këmbë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Komento nëpërmjet llogarisë në rrjete sociale
Login with InstagramLogin with Google