Dr. Ciccarelli – Pudër deodorant për këmbë

1,000 Lekë

(Deodorant Powder)

Përshkrimi i Produktit

Dr.Cicarelli pudër deodorant për këmbë është zgjidhja perfekte për djersitjen e tepërt të këmbëve, lagështisë dhe aromës së keqe.

Pudra deodorante përmban vaj esencial të trumzës, efektive për zgjidhjen në mënyrë natyrale të djersitjes së tepërt të këmbëve. Ka veti rifreskuese dhe dizenfektuese, parandalon dhe përthith aromën e keqe, rregullon djersitjen e këmbëve dhe i mban këmbët e freskëta dhe të thata gjatë gjithë ditës.

Rekomandohet për personat që merren me sport, djem, burra dhe gra, pavarësisht moshës.

E testuar dermatologjikisht

Firma

Dr. Ciccarelli

Mosha

Të gjithë

Forma

Pudër

Sasia

250gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dr. Ciccarelli – Pudër deodorant për këmbë”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART