Kryefaqja » Produktet » Femra » DR. Ciccarelli – Krem për thembra të çara

DR. Ciccarelli – Krem për thembra të çara

700 Lekë

(Cracked Heel Intensive Cream)

Firma:

Përshkrimi i Produktit

Dr.Cicarelli krem për thembra të çara, ushqen, hidraton dhe riparon lëkurën e tharë, që ka tendencë të çahet.

Përbërësit aktivë në të kanë fuqi të larta zbutëse dhe hidratuese:

  • Urea është një substancë e përdorur në dermatologji për të zbutur shtresën e tharë duke e bërë më të pranueshme për veprimin e principeve aktive hidratuese.
  • Pantotenate Calcium Allantoin është një tërësi principesh aktive që përmirësojnë veprimin riparues dhe rrisin hidratimin dhe zbutjen e lëkurës, duke rritur rezistencën e saj ndaj agjentëve të jashtëm.

Testet klinike kanë treguar efikasitet të lartë të produktit. Në vetëm 3 ditë, lëkura juaj është 72% më e butë dhe mund të riparojë të çarat në vetëm 2 javë.

E testuar dermatologjikisht

Info. Shtesë

Firma

Dr. Ciccarelli

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Reviews

Nuk ka akoma përshtypje për këtë produkt.

Bëhu i pari që jep një përshtypje për “DR. Ciccarelli – Krem për thembra të çara”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Komento nëpërmjet llogarisë në rrjete sociale
Login with InstagramLogin with Google