DR. Ciccarelli – Krem për thembra të çara

700 Lekë

(Cracked Heel Intensive Cream)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Dr.Cicarelli krem për thembra të çara, ushqen, hidraton dhe riparon lëkurën e tharë, që ka tendencë të çahet.

Përbërësit aktivë në të kanë fuqi të larta zbutëse dhe hidratuese:

 • Urea është një substancë e përdorur në dermatologji për të zbutur shtresën e tharë duke e bërë më të pranueshme për veprimin e principeve aktive hidratuese.
 • Pantotenate Calcium Allantoin është një tërësi principesh aktive që përmirësojnë veprimin riparues dhe rrisin hidratimin dhe zbutjen e lëkurës, duke rritur rezistencën e saj ndaj agjentëve të jashtëm.

Testet klinike kanë treguar efikasitet të lartë të produktit. Në vetëm 3 ditë, lëkura juaj është 72% më e butë dhe mund të riparojë të çarat në vetëm 2 javë.

E testuar dermatologjikisht

Firma

Dr. Ciccarelli

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “DR. Ciccarelli – Krem për thembra të çara”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART