- 15%

DoppelHerz – Vitaminë C 1000 + D 800 IU

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 1,300 Lekë.Current price is: 1,105 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

DoppelHerz – Vitaminë C 1000 + D 800 IU

Efikasiteti i sistemit tonë imunitar kryesisht varet nga furnizimi i vazhdueshëm me mikroelemente specifike.Tabletat Doppelherz® Vitamin C 1000 e furnizojnë organizmin me 1000 mg Vitaminë C të kombinuar me Vitamina D3 800 IU për të mbështetur një funksion normal të sistemit imunitar.

 • Vitamina C kontribuon në mbrojtje efikase dhe të shpejtë të imunitetit. Ajo gjithashtu ofron mbrojtje të qelizave kundër stresit oksidativ, në veçanti mbron qelizat imune që marrin pjesë në luftën kundër patogjenëve.
 • Vitamina D gjithashtu luan një rol të rëndësishëm në funksionimin e sistemit imunitar. Në vecanti duhet të rritet marja e sasisë së Vitaminës D sidomos në dimër sepse organizmi nuk është në gjendje të prodhojë mjaftueshëm vitaminë D gjatë kohës së rrezatimit më të ulët diellor.

Falë teknologjisë DEPOT, përmirësohet efikasiteti i thithjes dhe përdorimit të vitaminave nga organizmi.

Udhëzime mbi përodrimin

Merrni 1 tabletë çdo ditë me lëng të mjaftueshëm. Mos e përtypni.

Firma

DoppelHerz

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

30

NutrientëtSasia
Vitamin C 1000 mg
Vitamin D320 μg = 800 IU
Lista e Përbërësve
L-ascorbic acid (Vitamin C), Hydroxypropyl methyl cellulose, Modified starch, Microcrystalline cellulose, Fatty acids, Cholecalciferol (Vitamin D3), Magnesium salts of fatty acids, Talc, Titanium dioxide, Hydroxypropyl cellulose, Coconut oil, Iron oxide.
Pështypjet mbi produktin
 • 4
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  100%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për DoppelHerz – Vitaminë C 1000 + D 800 IU
 • Iljada B.

  Firma e Doppelherz per mua ka suplementet me te mira ne treg. Vetem cmimi tek vit. C pak e lart

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART