- 15%

DoppelHerz – Vitamin K2 + D3 1900 IE

1,062.50 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

DoppelHerz- Vitamin K2 + D3 1900 IE

Kockat e shëndetshme janë të rëndësishme në çdo moshë, sepse ato formojnë kornizën e trupit tonë. Përveç mineraleve të kalciumit, vitamina D dhe vitamina K gjithashtu luajnë një rol të rëndësishëm në mirëmbajtjen e kockave.Tabletat me dozë të lartë nga Doppelherz Vitamin K2 + Vitamina D 1900 IU rekomandohen për njerëzit që duan të sigurojnë furnizimin e tyre me “vitaminën e diellit” D.
Plotësimi 1,900 IU për tabletë siguron sasinë e duhur të Vitaminës D që i duhet sistemit imunitar për të ruajtur kockat dhe funksionin normal të muskujve. Vitamina D është e kombinuar me vitaminën K, e cila gjithashtu luan një rol në shumë funksione të trupit. Vitamina K kontribuon në mpiksjen normale të gjakut dhe, si vitamina D, kontribuon në mirëmbajtjen e kockave normale.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një tabletë një herë në ditë me ujë të bollshëm.

Firma

DoppelHerz

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

30

Filler microcrystalline cellulose, filler dicalcium phosphate, coating agent hydroxypropylmethyl cellulose, separating agent fatty acids, separating agent talc, separating agent magnesium salts of fatty acids, filler cross-linked carboxymethyl cellulose, coloring agent titanium dioxide, coconut oil, filler hydroxypropyl cellulose, menaquinone, cholecalcalcalc

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “DoppelHerz – Vitamin K2 + D3 1900 IE”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART