- 15%

DoppelHerz – Sport Direct

977.50 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

 • Për personat aktivë gjatë ose pas ngarkesave në punë ose sportit
 • Magneziumi i kombinuar me vitaminat B për t’ju dhënë energji
 • Kalçiumi luan rol të rëndësishëm në funksionet neuromuskulore
 • Hekuri, zinku dhe 6 elementë të tjerë kompensojnë humbjet
 • Merret pa ujë; shkrihet menjëherë poshtë gjuhës

Sport DIRECT ofron të gjithë lëndët ushqyese të nevojshme për të qenë fizikisht efiçent. Falë formës inovative të dozimit, Doppelherz Sport DIRECT mund të merret në çdo kohë pa ujë. Ajo përmban një kombinim ideal të vitaminave dhe mineraleve për të ndihmuar organizmin të mbushë rezervat dhe të qëndrojë i shëndetshëm.

— Një bustinë në ditë
— Me 300mg magnezium dhe vitamina B1, B2, B6 dhe B12 për energji dhe funksionin e nervave dhe muskujve
— 200mg kalçium shumë i rëndësishëm për mirëmbajtjen e kockave dhe transferimin e sinjalit nga nervat te muskujt
— Hekur për fomimin e gjakut
— Shije portokalli

Firma

DoppelHerz

Mosha

Të gjithë

Forma

Bustina

Sasia

20

Përbërësit për një bustinë:

Përbërësi Sasia
Vitamin B1 2,8 mg
Vitamin B2 3,2 mg
Vitamin B6 4 mg
Vitamin B12 2 µg
Calcium 200 mg
Magnesium 300 mg
Eisen 2,5 mg
Zink 5 mg
Kupfer 0,3 mg
Mangan 0,5 mg
Selen 15 µg
Chrom 15 µg
Molybdän 25 µg
Jod 50 µg
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “DoppelHerz – Sport Direct”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART