- 15%

DoppelHerz – Shurup multivitaminik për fëmijë

(1 përshtypje mbi produktin)

1,105 Lekë

(Children Multivitamin Syrup)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

12 vitamina dhe 5minerale qe jane te nevojshme per rritjen dhe zhvillimin normal + aminoacidin esencial L-lysine
Nje diete e balancuar e pasur me mikronutrienteeshte e nevojshme per rritjen dhe zhvillimin normal te femijeve. Edukimin per nje ushqyerje te sakte eshte e rendesishme per te nxitur rritjen e tyre.

Doppelherz ® active Children Multivitamin Syrup permban mikronutriente te rendesishem per:
-Zhvillimin dhe mirembajtjen e shikimit (vitamina A)
-Zhvillimin e kockave dhe dhembeve (vitamina D3, magnezium, manganese)
-Formimin e gjakut (vitamina A, hekuri, Vitaminat B6 dhe B12, acidi folik)
– Zhvillimi kognitiv (jod, vitaminat B, hekur, zink)
-Funkionimi i metabolizmit energjitik (vitaminat B, magneziumi)

Marrja e perditshme e Doppelherz ® Children Multivitamin Syrup eshte vecanerisht e dobishme gjate rritjes, gjate sezonit te dimrit ose ne rast lodhje dhe rraskapitje.

Doza e rekomanduar:
Femijet 3-6vjec: 2,5ml ne dite
Femijet 7-12vjec: 5ml ne dite
Femijet mbi 12vjec dhe te rriturit: 10ml ne dite

-Pa gluten
-Pa laktoze

Firma

DoppelHerz

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

150ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për DoppelHerz – Shurup multivitaminik për fëmijë
 • Brikena M. (blerës i verifikuar)

  Nje suplement ushqimor shume i mire per femijet

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART