- 15%

Doppelherz – Omega 3 Shurup për të gjithë familjen

1,997.50 Lekë

(Omega 3 Family)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Doppelherz Omega-3 Family ofron një sasi të lartë të acideve yndyrore EPA dhe DHA. Ato janë të kombinuara me kujdes me vitaminat më të rëndësishme në formë të lëngshme, me një shije të këndshme frutash.

Meqë trupi jonë nuk mund ti prodhojë vetë vitaminat, ne duhet ti marrim ato me anë të një diete të balancuar dhe të shëndetshme. Doppelherz Omega-3 Family përmban acidet yndyrore Omega-3 si dhe vitaminat A, B, C, D dhe E.

 • Vitamina A kontribuon në metabolizmin normal të hekurit dhe ndihmon në një shikim të mirë.
 • Vitamina D kontribuon në përdorimin e kalciumit dhe mbajtjen e niveleve normale në gjak. Luan rol të rëndësishëm në mirëmbajtjen e kockave. Vitamina D gjithashtu mbështet funksionimin e sistemit imunitar.
 • Vitamina E ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.
 • Vitaminat B kontribuojnë në metabolizmin energjitik dhe në funksionimin e sistemit nervor.
 • Acidi pantotenik kontribuon në një performancë normale mendore.
 • Vitamina B12 kontribuon në formimin e gjakut
 • Vitamina C luan rol në forcimin e sistemit imunitar dhe kontribuon në formimin e kolagjenit dhe si rrjedhojë në funksionin e kockave. Vitamina C rrit përthithjen e hekurit.

-Pa gluten, pa laktozë, pa shije peshku

Udhëzime mbi përdorimin

 • Fëmijet nga 4 deri në 7 vjeç këshillohen të konsumojnë 15ml në ditë.
 • Fëmijët mbi 7 vjeç, adoleshentët dhe të rriturit konsumojnë 30ml në ditë.
Firma

DoppelHerz

Mosha

Të gjithë

Sasia

250ml


per daily portion (= 2 tablespoons)

ingredient amount
Vitamin A 400 μg
Vitamin D 5 μg
vitamin C 200 mg
Vitamin E 12 mg (α-TE)
Vitamin B1 1.1 mg
Vitamin B2 1.4 mg
niacin 16 mg NE
pantothenic acid 6 mg
Vitamin B6 1.4 mg
biotin 50 μg
Vitamin B12 2.5 μg
Omega-3 fatty acids 322 mg
Docosahexaenoic acid (DHA) 250 mg
Eicosapentaenoic Acid (EPA) 54 mg
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Doppelherz – Omega 3 Shurup për të gjithë familjen”

LART