- 15%

Doppelherz – Omega-3 800mg

Original price was: 1,600 Lekë.Current price is: 1,360 Lekë.

Vaj peshku Omega-3

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Aktiviteti fizik dhe ushqyerja e shëndetshme janë komponentë të rëndësishëm për një jetesë të shëndetshme. Një dietë jo e balancuar shpesh përmban yndyrna të ngopura, yndyrna shtazore ose kolesterol.
Furnizimi i organizmit me acide yndyrore omega -3 është shumë i rëndësishem për vetë efektet pozitive që ato kanë si parandalues dhe për të mbajtur nën kontroll shumë sëmundje. Ato janë bazë e sintetizimit të shumë hormoneve dhe të mjaft përbërësve të ngjashëm me ta. Efektet pozitive të Omega-3 janë parë në parandalimin e sëmundjeve kardiovaskulare, në probleme me tensionin e gjakut, me forcimin e imunitetit, në sëmundjet reumatizmale si dhe në ruajtjen e sistemit nervor.
Kapsulat Doppel Herz përmbajnë vaj peshku nga të cilat 30% omega-3 si dhe 12mg vitamine E.

Doza ditore e këshilluar: 2 kapsula

Firma

DoppelHerz

Mosha

20+

Forma

Kapsula

Sasia

120

Sasitë e marra me dozën ditore (= 2 kapsula):
[table “” not found /]

Përbërës të tjerë:
Sea fish oil, gelatin (beef), humectant glycerin, DL-alpha-tocopherol

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Doppelherz – Omega-3 800mg”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART