- 15%

DoppelHerz – MSM Joint Extra

(2 përshtypje mbi produktin)

3,485 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

DoppelHerz – MSM Joint Extra

Puna në tryezë, mbipesha apo edhe proceset normale të kalimit të viteve kontribuojnë në faktin që lëvizja të zvogëlohet. Sidoqoftë kockat mund të mirëmbahen me kapsulat e DoppelHerz.

Kapsulat nga Doppelherz përmbajnë vitaminë C dhe mangan:

 • Vitamina C kontribuon në formimin normal të kolagjenit për funksionimin normal të kockave.
 • Mangani kontribuon në mirëmbajtjen e kockave, përveç kësaj, kontribuon dhe në formimin normal të indit lidhor.

MSM (metilsulfonilmetan) është një përbërje organike e squfurit, afërsisht një e treta e së cilës përbëhet nga squfuri. Squfuri gjendet në natyrë, bimë, kafshë dhe njerëz. Trupi ynë përmban 5 herë më shumë squfur se magnez dhe 40 herë më shumë squfur se hekur. Doppelherz MSM GELENK EXTRA përmban një kombinim të ekuilibruar të lëndëve ushqyese për një jetesë aktive.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohen 2 kapsula në ditë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

DoppelHerz

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

60

NutrientëtSasia
MSM (methylsulfonylmethane)500 mg
Glucosamine sulfate800 mg
Chondroitin sulfate100 mg
Green-lipped mussel powder100 mg
Collagen-containing UC-II®1)40 mg
Manganese0.5 mg
Vitamin C50 mg
µg - microgram
Lista e përbërësve
Glucosamine sulfate from components of shrimp, methyl sulfonyl methane, gelatine (beef), chondroitin sulfate (beef), green-lipped mussel powder, L-ascorbic acid, separating agent magnesium salts of fatty acids, undenatured collagen (chicken), stabilizer potassium chloride, coloring agent titanium dioxide, manganese glucose
0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për DoppelHerz – MSM Joint Extra
 • Iljada B.

  Mamin e ka ndihmuar shume ne dhimbjen e kembeve

 • .

  E kam provuar 1 muaj. Me kane bere shume mire per dhimbjet e gjunjeve.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART