- 15%

DoppelHerz – Kollagen 820 + Hyaluron + Q10

Original price was: 2,050 Lekë.Current price is: 1,742.50 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

DoppelHerz – Kollagen 820 + Hyaluron + Q10

Lëkura dhe indi lidhës kontribuojnë dukshëm në pamjen tonë dhe janë një faktor i rëndësishëm në bukurinë e saj. Kur sasia e kolagjenit në lëkurën tonë zvogëlohet me rritjen e moshës – zakonisht nga mesi i viteve 20 – lëkura jonë bëhet më e hollë.

 • Kolagjeni është një proteinë strukturore e lëkurës, e cila gjendet kryesisht në indin lidhës dhe është e rëndësishme për qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e saj. Prodhimi i vetë trupit i kolagjenit kërkon aminoacide dhe acid askorbik (vitaminë C), ndër të tjera. Një furnizim i rregullt dhe adekuat i vitaminës C mund të ndihmojë në mbështetjen e formimit normal të kolagjenit dhe në ruajtjen e funksionit normal të lëkurës. Suplementi ushqimor Doppelherz përmban 820 mg hidrolizat kolagjeni, i cili siguron 10 mg acid hialuronik.
 • Biotina kontribuon në mirëmbajtjen e lëkurës normale.
 • Mangani mbështet formimin normal të indit lidhor dhe ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.
 • Vitamina C kontribuon në formimin normal të kolagjenit për funksionimin normal të lëkurës. Përveç kësaj, ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.
 • Elementi gjurmë i bakrit jep një kontribut në pigmentimin normal të lëkurës. Ai gjithashtu mbështet mirëmbajtjen e indit normal lidhor.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një kapsulë një herë në ditë me ujë të bollshëm.

Firma

DoppelHerz

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

30

Collagen hydrolyzate 700 mg, of which 10 mg hyaluronic acid
Biotin 500 µg
Coenzyme Q10 5 mg
Copper 300 µg
Manganese 0.5 mg
Vitamin C 40 mg

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “DoppelHerz – Kollagen 820 + Hyaluron + Q10”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART