- 15%

DoppelHerz – Immunoprotect Junior

935 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Sistemi imunitar eshte mekanizmi natyral mbrojtes i organizmit tone kunder patogjeneve. Sistemi imunitar i femijeve duhet te kaloje semundje te ndryshme derisa te arrije eficencen e atij te nje te rrituri. Immunoprotect Junior nga Doppelherz® permban vaj te farave te zeza qe njihet mire per fuqizimin e imunitetit, i kombinuar me vitaminat A, C, D, E dhe Zink qe mbeshtesin funksionimin e sistemit imunitar.
–Nje kapsule ne dite
–150mg Vaj farave te zeza
–Vitamina antioksidante per nevojat e femijeve: 30mg vitamine C, 3mg Vitamine E dhe 3mg Zink.

Firma

DoppelHerz

Mosha

Fëmijë

Forma

Kapsula

Sasia

30

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “DoppelHerz – Immunoprotect Junior”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART