- 15%

DoppelHerz – Immun Plus Echinacea Depot

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 1,200 Lekë.Current price is: 1,020 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

DoppelHerz – Immune Plus Echinacea Depot 

Për sistemin imunitar dhe për të zvogëluar lodhjen.

Tabletat Immun plus Echinacea Depot nga Doppelherz përmbajnë 5 vitamina të vlefshme si dhe tre elementët gjurmë zink, hekur dhe selen. Gjithashtu përfshihet 25 mg ekstrakt nga bima e ekinaceas.

Një furnizim i mjaftueshëm i disa lëndëve ushqyese është thelbësor për funksionimin normal të sistemit imunitar dhe mbrojtjen e shëndetshme. Meqenëse trupi nuk mund të prodhojë vetë vitamina dhe minerale, ato duhet të furnizohen rregullisht dhe mjaftueshëm me ushqim. Sidoqoftë, me një dietë të paekuilibruar furnizimi nuk është optimal.

• Vitamina A ndihmon në mirëmbajtjen e mukozave normale.
• Vitaminat B12 dhe B6 ndihmojnë në uljen e lodhjes.
• Vitamina C mbështet sistemin imunitar dhe mbron qelizat nga stresi oksidativ.
• Vitamina D kontribuon në mirëmbajtjen normale të kockave dhe funksionimin e muskujve dhe kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar.

Tabletat Depot nga Doppelherz mundësojnë një çlirim të vonuar të ushqyesve,që i siguron trupit ushqyesve idealë për shumë orë, njëra pas tjetrës.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 1 tabletë një herë në ditë me një vakt shoqëruar me lëng të mjaftueshëm. Tabletat gjithashtu mund të ndahen në dy gjysma nëse është e nevojshme.

Firma

DoppelHerz

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

20

L-Ascorbic Acid, Filler Hydroxypropylmethylcellulose, Filler Microcrystalline Cellulose, Modified Starch, Zinc Sulphate, Anti-Caking Agent Fatty Acids, Filler Dicalcium Phosphate, Echinacea Dry Pressed Juice, Ferrous Fumarate, Anti-Caking Agent Talc, Anti-Caking Agents Magnesium Salts Of Fatty Acids, Colouring Agent Titanium Dioxide, Coating Agent Hydroxypropyl Cellulose, Anti-Caking Agents Silicon Dioxide, Coconut Oil, Pyridoxine Hydrochloride, Colouring Agent Iron Oxides And Iron Hydroxides, Retinyl Acetate, Sodium Selenite, Cholecalciferol, Cyanocobalamin

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për DoppelHerz – Immun Plus Echinacea Depot
 • Kristi P. (blerës i verifikuar)

  Një ndër suplementet më të lira.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART