- 15%

DoppelHerz – Hyaluron Boost Serum

Original price was: 1,450 Lekë.Current price is: 1,232.50 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

DoppelHerz – Hyaluron Boost Serum

Acidi hialuronik formon një pjesë të indit lidhor të lëkurës dhe falë vetive të tij ruan hidratimin e lëkurës. Acidi hialuronik prodhohet në qeliza speciale të indit lidhor, por fatkeqësisht ky prodhim  zvogëlohet me kalimin e moshës. Formulimi shumë i përqendruar nga Doppelherz Hyaluron Boost Serum ka një efekt intensiv hidratues në lëkurë dhe rrit elasticitetin e saj. Vepron gjithaShtu si anti-rrudhë. Serumi përmban një formulë shumë të përqendruar me acid hialuronik duke reduktuar dukjen e rrudhave, rrit elasticitetin e lëkurës dhe e hidraton atë.

Udhëzime mbi përdorimin

Përmbajtja e një ampule vendoset një herë në ditë në lëkurën e pastruar, të thatë, në fytyrë, qafë dhe dekolte duke u masazhuar butësisht derisa serumi të përthithet plotësisht në lëkurë. Shmangni kontaktin me sytë dhe buzët.

Firma

DoppelHerz

Mosha

Të gjithë

Forma

Ampula

Sasia

5

Aqua, Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Vitis Vinifera Leaf Extract *, Camellia Sinensis Leaf Extract *, Ginkgo Biluba Leaf Extract, Carnitine HCL, Phenoxyethanol, Sodium Gluconate, Potassium Sorbate, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin *, From Lactic
Agriculture

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “DoppelHerz – Hyaluron Boost Serum”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART