- 15%

DoppelHerz – Collagen for the night

1,785 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

DoppelHerz – Collagen for the night + lavender + lemon balm

Kapsulat nga Doppelherz Kollagen janë të ideuara për t’u përdorur në mbrëmje. Ato mbështesin furnizimin me lëndë ushqyese gjatë natës, me biotinë për lëkurën, mangan për indin lidhor, magnez, vitaminë A dhe zink. Për më tepër, kapsulat përmbajnë 500 mg hidrolizat kolagjeni në kombinim me acidin hialuronik dhe Coenyzm Q10, esktrakt lavande dhe ekstrakt melise (bar blete).

 • Biotina kontribuon në mirëmbajtjen e lëkurës.
 • Mangani kontribuon në formimin normal të indit lidhor.
 • Bakri kontribuon në pigmentimin normal të lëkurës.
 • Magnezi kontribuon në funksionimin normal të sistemit nervor dhe muskujve.
 • Vitamina B6 ndihmon në rregullimin e aktivitetit hormonal dhe sintezën normale të cisteinës. Kontribuon gjithashtu në funksionimin normal të sistemit nervor.
 • Vitamina C ndihmon në formimin normal të nivelit të kolagjenit.
 • Vitamina A ka një rol në specializimin e qelizave dhe kontribuon në mirëmbajtjen e lëkurës.
 • Zinku kontribuon në sintezën normale të proteinave, në mirëmbajtjen e lëkurës, flokëve dhe thonjve si dhe ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet të konsumohet 1 kapsulë në ditë para gjumit.Nuk këshillohet të përdoret nga fëmijet nën 18 vjec dhe nga gratë shtatëzëna.

Firma

DoppelHerz

Mosha

18+

Forma

Kapsula

Sasia

30

NutrientëtSasia
Collagen hydrolyzate500 mg
Hyaluronic acid10 mg
Biotin100 µg
Coenzyme Q105 mg
Lavender flower extract25 mg
Melissa leaf extract50 mg
Copper300 µg
Magnesium100 mg
Manganese0.5 mg
Vitamin A400 µg RE
Vitamin B61.4 mg
vitamin C32 mg
Zinc2.5 mg
µg - microgram
Lista e përbërësve
Collagen hydrolyzate, magnesium oxide, gelatin (beef), collagen hydrolyzate containing hyaluronic acid, lemon balm leaf extract, L-ascorbic acid (vitamin C), lavender flower extract, maltodextrin, zinc gluconate, anti-caking agent, magnesium salts of fatty acids, titania, coenzyme Q10, manganese gluconate dioxide, coenzyme Q10, manganese gluconate chloride (Vitamin A), D-biotin
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “DoppelHerz – Collagen for the night”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART