- 15%

DoppelHerz – System Collagen Beauty

Original price was: 9,990 Lekë.Current price is: 8,491.50 Lekë.

Peptide të kolagjenit + eksrakt acai + biotinë +zink

Përshkrimi i Produktit

Doppelherz COLLAGEN BEAUTY përmban një kombinim nutrientësh të përzgjedhur për një lëkurë të bukur në mënyrë natyrale nga brenda.

Ndërsa plakemi, lëkura jonë bëhet më e hollë. Kjo ndodh kur sasia e kolagjenit dhe elasticiteti i lëkurës ulet. Faktorët e jashtëm si rrezatimi UV, duhani dhe hormonet mund të ndikojnë në uljen e kolagjenit. Kolagjeni është një përbërës i strukturës së lëkurës dhe ka një influencë të madhe në elasticitetin e lëkurës dhe në pamjen e jashtme të saj.

 • Peptidet e kolagjenit ndihmojnë në rritjen e elasticitetit të lëkurës, reduktimin e thellësisë së rrudhave dhe rrudhave të mimikës, pra në përmirësimin e pamjes së lëkurës.
 • Vitamina C kontribuon në formimin e kolagjenit për një funksion të mirë të lëkurës.
 • Vitamina A, biotina dhe zinku kontribuojnë në mirëmbajtjen e lëkurës.
 • Bakri kontibuon në pigmentimin normal të lëkurës dhe në mirëmbajtjen e indit lidhës.
 • Vitamina E mbron qelizat nga stresi oksidativ.
 • Në këtë formulë është e përfshirë 100mg acai berry, e njohur për vetitë anti-oksidante.
 • 2.5 g peptide të kolagjenit
 • Beta karotene, vitamina E, C dhe biotin zink dhe baker

Udhëzime mbi përdorimin

Doza e rekomanduar:
Rekomandohet konsumimi i një shisheje në ditë. Tundeni para se ta pini. Shije e këndshme pjepri.
Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.
Jo i pershtatshëm për fëmijët nën 12 vjeç.

Firma

DoppelHerz

Forma

Flakon

Sasia

30

ingredient amount
Beta-carotene 0.96 mg
Vitamin E 3 mg α-TE
biotin 150 μg
vitamin C 80 mg
zinc 5 mg
copper 150 μg
Collagen peptides 2.5 g
Acai berry extract 100 mg
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “DoppelHerz – System Collagen Beauty”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART