Dompe – Euclointima pastrues intim antibakterial

2,000 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Euclointima pastrues intim rifreskues me antibakterial natyralë është ideale për higjenën e përditshme siguron një ndjesi të këndshme freskie që zgjat falë ekstraktit të Aloe Verës dhe Trumzës (Thymus).

E indikuar për higjenën intime femërore, ka veprim pastrues dhe freskues pa prishur florën bakteriale. Veprimi deodorant zgjat në kohë me një veprim zbutës dhe mbrojtës në lëkurë dhe në pjesët intime. Veçanërisht e indikuar për personat që frekuentojnë vendet me rrezik si palestrat, pishinat ose gjatë ciklit menstrual.

Me një pH 5 respekton mukozën delikate dhe florën bakteriale intime. Pa SLS

Përmban:

 • Aloe Vera: i jep produktit veti freskuese dhe hidratuese
 • Kalendula: veprim zbutës
 • Acid Laktik: konsolidon kapacitetin mbrojtës të mukozës, mban pH fiziologjik acid
 • Trumza (Thymus): veprim antibakterial natyral

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoret si një sapun normal i lëngshëm. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Firma

Dompe

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dompe – Euclointima pastrues intim antibakterial”

Përbërësit
Aqua, cocamidopropyl betaine, sodium cocoamphoacetate, sodium myreth sulfate, aloe barbadensis gel, calendula officinalis extract, hydrolized wheat protein, PEG-120-methyl glucose dioleate, lactic acid, PEG7-glyceryl cocoate, parfum, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolione.

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART