- 50%

Dietpharm – Magnezium 375 Direkt + B Kompleks

Original price was: 1,710 Lekë.Current price is: 855 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Magneziumi kontribuon në balancën e elektroliteve, në mirëfunksionimin e sistemit nervor dhe në mirëfunksionimin e muskujve.

Vitamina B2 (riboflavin), niacina, acidi pantotenik, vitamina B6, acidi folik dhe vitamina B12 kontribuojnë në reduktimin e këputjes dhe lodhjes.
Vitamina B1 (tiamina) dhe biotina kontribuojnë në metabolizmin energjitik.

Firma

Dietpharm

Mosha

12+

Forma

Bustina

Sasia

20

INGREDIENTS: Per daily dose (1 bag) NRV*
Magnesium (magnesium oxide) 375 mg 100
Vitamin B1 (thiamine hydrochloride) 3,3 mg 300
Vitamin B2 (riboflavin-5-phosphate sodium) 4 mg 286
Niacin (nicotinamide) 35 mg NE 219
Pantothenic acid (calcium D-pantothenate) 15 mg 250
Vitamin B6 (pyridoxine hydrochloride) 4,2 mg 300
Biotin (D-biotin) 100 µg 200
Folic acid (pteroylmonoglutamic acid) 600 µg 300
Vitamin B12 (cyanocobalamine) 7,5 µg 300
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dietpharm – Magnezium 375 Direkt + B Kompleks”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART