- 50%

Dietpharm – Magnesium Night

Original price was: 1,510 Lekë.Current price is: 755 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Suplement ushqimor me magnezium, Vitamine B6, melatonine dhe Valeriane.
MAGNESIUM
VITAMIN B6
MELATONIN
VALERIAN
LACTIUM®

Magneziumi dhe vitamina B6 kontribuojne ne mirefunksionimin e sistemit nervor dhe reduktimin e lodhjes dhe keputjes.
Melatonina kontribuon ne reduktimin e fillimit te kohes se gjumit pra rregullon ciklin e gjumit.

Merrni 2kapsula ne dite, preferohet para gjumit.

Firma

Dietpharm

Forma

Kapsula

Sasia

20

CONTAINS:  

PER RECOMMENDED DAILY DOSE (2 CAPSULES)

% RI/NRV*

Magnesium (magnesium oxide)

300 mg

80

Melatonin

1 mg

– 

Dry extract of valerian root (valeriana officinalis) with at least 0.8% valeric acid

50 mg

Lactium® (milk protein hydrolysate)

150 mg

Vitamin B6 (pyridoxine hydrochloride)

2,8 mg

200

 
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dietpharm – Magnesium Night”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART