Dermoxen – Proneem larës intim

(1 përshtypje mbi produktin)

1,270 Lekë

Përshkrimi i Produktit

DermoXEN Proneem është detergjent intim për higjenën e përditshme intime, e përshtatshme veçanërisht gjatë ciklit menstrual, shtatzanisë dhe pas lindjes. Gjithashtu është e rekomanduar për personat që frekuentojnë palestrat, pishinat, plazhet dhe vendet e tjera me rrezik.

Formula e saj antibakteriale ndihmon në parandalimin dhe luftimin e shtimit të baktereve. Efikasitet i testuar.

Përmban:

 • Tribulus Terrestris: princip aktiv natyral antibakterial
 • Vaj  Neem: me veti hidratante dhe zbutëse
 • Ektrakt Propolis: me veti antimikrobike, zbutëse dhe hidratante.

Përbërësit

Aplikoni një sasi të vogël të produktit në lëkurë të lagur. Shpëlajeni me ujë të bollshëm dhe thajeni butësisht.

 • Pa paraben, SLS, SLES
 • E testuar dermatologjikisht
 • E testuar per Nikel, Krom, Kobalt, Merkur dhe Paladium.
0/5 (0 Reviews)
Firma

Dermoxen

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Dermoxen – Proneem larës intim
 • Klajdi C. (blerës i verifikuar)

  nje lares delikat dhe i sigurt

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART