DermoXen – Lenitivo larës intim

1,250 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Me Aloe Vera

DermoXen Lenitivo kujdeset për femrat duke ushtruar një veprim hidratues dhe qetësues në prani të thatësisë vulvovaginale, kruajtjes dhe skuqjes me origjinë të ndryshme, falë përzierjes së saj të ekstrakteve me origjinë bimore. Parfum pa alergenë.

Përmban

 • Ekstrakt lulesh Lotus: i pasur me proteina dhe vitaminë C, me veti hidratuese dhe pastruese.
 • Baobab dhe Saw Palmetto: qetësues.
 • Lëng Aloe Vera: me veti mbrojtëse, freskuese dhe hidratuese.
 • Fijet prebiotike: mbështesin përhapjen normale të laktobacileve.
 • Pa SLS, SLES
 • E testuar dermatologjikisht
 • E testuar për Nikel, Krom, Kobalt, Mërkur Paladium.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni nje sasi te vogel, masazhojeni butesisht dhe shpelajeni me uje te bollshem.

 

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Dermoxen

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “DermoXen – Lenitivo larës intim”

LART