Dermoxen – Hydra ovula

1,500 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Dermoxen HYDRA ovula vaginale me veprim hidratues, mbrojtës dhe zbutës qetësojnë irritimet, kruarjen dhe djegien të shkaktuara nga sekretimi i paket ose i munguar vaginal.

Dermoxen HYDRA ovula  rekomandohen:

 • Për trajtimin e tharjes vaginale në klimaterium dhe menopauzë, në periudhën pas lindjes, gjatë kimioterapisë.
 • Në rastet e tharjes vaginale nga diabeti ose stresi

Përmban: Acid Hialuronik, Vitaminë E, ekstrakt Aloe Vera

 • E testuar klinikisht
 • Pa paraben dhe thiazolinonë
 • E testuar për Nikel
 • Pa parfum, ngjyrues dhe silikon

Udhëzime mbi përdorimin

Përdorni një ovulë çdo darkë kur të shtriheni.

 

 

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Dermoxen

Mosha

Të gjithë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dermoxen – Hydra ovula”

LART