Dermoxen – Hemopran detergjent pastrues

1,560 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Falë formulës së tij, larësi Hemopran pastron zonën delikate perianale dhe jep një ndjesi të këndshme të freskisë dhe mirëqenies, duke lehtësuar ndjesitë e kruajtjes. Rekomanduar për përdorim të përditshëm, madje edhe në lëkurën delikate të fëmijëve dhe të moshuarve, nuk ndryshon ekuilibrin fiziologjik të pjesëve të jashtme intime, duke mbrojtur kështu kundër sulmeve bakteriale.

Është i formuluar me:

 • Ekstrakt natyral i Ruscus Aculeatus me një veprim qetësues
 • Ekstrakt natyror i Tribulus Terrestris me virtyte natyrore antibakteriale
 • Fibrat prebiotike për të forcuar mbrojtjen natyrore të pjesëve intime të jashtme.

Testuar për praninë e nikelit, kromit, kobaltit, merkurit dhe palladiumit (përmbajtja më e vogël se 0.00001%). Testuar dermatologjikisht. Pa silikone. Pa paraben. Pa ngjyrues.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një sasi të vogël të produktit në nivelin e zonës perianale gjatë tualetit normal dhe shpelajeni me ujë të bollshëm. Pas përdorimit, rekomandohet të aplikoni “Krem mbrojtës endorektal Hemopran“.

Firma

Dermoxen

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

125ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dermoxen – Hemopran detergjent pastrues”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART