Dermoxen – Bactor ovula

1,500 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Dermoxen Bactor ovula vaginale ruajnë mbrojtjen natyrale të vaginës, duke luftuar bakteret dhe mykun, gjithashtu dhe në rastet me diabet, abuzimi me medikamentet dhe stresit.

Dermoxen Bactor ovula rekomandohen :

 • Në trajtimin dhe parandalimin e infeksioneve bakteriale dhe mykotike, të shoqëruara me djegie dhe kruarje.
 • Irritime, aromë e keqe, sekrecione

Përmban: Acid hiauronik, Vitaminë E, ekstrakt Aloe Vera, Klorheksidinë.

 • E testuar klinikisht
 • Pa paraben dhe thiazolinonë
 • E testuar për Nikel
 • Pa parfum, ngjyrues dhe silikon

Udhëzime mbi përdorimin

Përdorni një ovulë çdo darkë kur të shtriheni.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Dermoxen

Mosha

Të gjithë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dermoxen – Bactor ovula”

LART