- 30%

Dermedic – Tolerans xhel larës për lëkura intolerante

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 1,910 Lekë.Current price is: 1,337 Lekë.

(Tolerans Creamy face gel)

Larës për lëkura hipersensitive që irritohen me lehtësi dhe që nuk tolerojnë larësitë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Përbërësit aktivë: Arlatone Duo, Neutrazen™, Allantoin, D-Panthenol, Vaj bajame, Dub Diol, Glicerinë

 • Pastron pa e irrituar lëkurën
 • Nuk e than lëkurën siç bëjnë agjentët e tjerë larës
 • Teksturë kremoze
 • Nuk përmban sapun, parabene, SLS dhe SLES.
 • Nuk përmban alkool.
 • Hipoalergjik

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë, sipas nevojave individuale. Aplikoni një sasi të vogël në lëkurë të lagur, masazhojeni butësisht. Shplajeni me ujë të bollshëm.

Firma

Dermedic

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Sensitive

Forma

Shishe me pompë

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Dermedic – Tolerans xhel larës për lëkura intolerante
 • Kristi P. (blerës i verifikuar)

  Larës I mirë për lëkura të ndjeshme. Pastron pa e tharë lëkurën.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART