- 30%

Dermedic – Tolerans Special eye cream

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 2,380 Lekë.Current price is: 1,666 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Përbërësit aktivë: Ujë termal, Phytosqualan-Squalane, Vitaminë E, Glicerinë, Dub Diol.

 • Përmirëson fleksibilitetin dhe tensionin në lëkurën rreth syve
 • Inhibon aktivitetin e neuropeptideve përgjegjëse për skuqjen dhe ndjesinë e djegies
 • Përthithet menjëherë nga lëkura
 • Tolerohet shumë mirë nga lëkurat shumë të ndjeshme
 • Hipoalergjik

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një shtresë të hollë rreth syve dhe masazhojeni butësisht derisa të përthithet.

Firma

Dermedic

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Sensitive

Forma

Flakon me pompë

Sasia

15ml

Pështypjet mbi produktin
 • 1
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  100%
1 përshtypje për Dermedic – Tolerans Special eye cream
 • Ornela M. (blerës i verifikuar)

  Nje nder te vetmet produkte te dermedic qe nuk me ka pelquer dhe nuk me ka dhen efektin qe prisja. Nga tekstura qe ka sme ngjan shume si krem sysh

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART