- 30%Hot

Dermedic – Tolerans Soothing moisturizing day cream

Original price was: 3,470 Lekë.Current price is: 2,429 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Përbërësit aktivë: Ujë termal, Glicerinë, Dub Diol, Sensitiva S.C.50., , Gjalpë shea, Aloe vera, Phytosqualan-Squalane.

 • Zbut irritimet dhe skuqjet e lëkurës
 • Parandalon humbjen transepidermale të ujit (TEWL)
 • Tolerohet shumë mirë nga lëkurat shumë të ndjeshme
 • Përthithet shpejt nga lëkura
 • Konsistencë e lehtë, jo e yndyrshme
 • Përdoret shumë mirë poshtë make up-it
 • Hipoalergjik

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes në fytyrë të pastër, masazhojeni butësisht  dhe lëreni të përthithet. E rekomanduar për përkujdesjen e përditshme të lëkurave hipersensitive, lëkura që irritohen dhe lëkura që nuk tolerojnë produkte.

Firma

Dermedic

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Sensitive

Forma

Flakon me pompë

Sasia

55g

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dermedic – Tolerans Soothing moisturizing day cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART