- 30%

Dermedic – Tolerans Physiological Micellar Emulsion

Original price was: 1,910 Lekë.Current price is: 1,337 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Dermedic – Tolerans Physiological Micellar Emulsion

Emulsioni fiziologjik micelar është rezultat i kombinimit të përbërësve aktivë për kujdesin e lëkurës tepër të ndjeshme të fytyrës. E formuluar bazuar në përbërës të butë pastrimi me glicerinë, betainë, alantoinë dhe D-panthenol. Heq me lehtësi makeup-in dhe pastron në mënyrë profesionale lëkurën pa shkaktuar shqetësime ose acarime. Emulsioni ka një efekt qetësues në lëkurë, kujdeset për hidratimin dhe siguron mbrojtje nga faktorët e jashtëm. Emulsioni është i përshtatshëm për higjienën e përditshme të lëkurës me ose pa ujë. Me përdorim të rregullt, përmirëson ndjeshëm gjendjen e lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Pa ujë: aplikoni një sasi të vogël produkti në një tampon pambuku dhe pastroni butësisht lëkurën e fytyrës, qafës dhe dekoltesë.
 • Me ujë: aplikoni pak nga produkti në lëkurën e thatë të fytyrës dhe syve. Me lëvizje të lehta masazhi, hiqni make up-in dhe papastërtitë, pastaj shpëlajeni tërësisht me ujë.
Firma

Dermedic

Mosha

18+

Forma

Tubet

Sasia

200ml

Aqua, Glycerin, PEG-6 Caprylic / Capric Glycerides, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycol Distearate, Laureth-4, Cocamidopropyl Betaine, Panthenol, Allantoin, Magnesium Carboxymethyl Beta-Glucan, Polyacrylate Crosspolymer-11, Cetrimonium Bromide

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dermedic – Tolerans Physiological Micellar Emulsion”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART