- 30%

Dermedic – Tolerans Nourishing night cream

Original price was: 3,470 Lekë.Current price is: 2,429 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Përbërësit aktivë: Ujë termal, Vaj ulliri, Vaj avokadoje, Phytosqualan-Squalane, Glicerinë, Dub Diol.

 • Zbut dhe lehtëson acarimet e lëkurës, duke i rikthyer ndjeshmërinë natyrale
 • Forcon barrierën natyrale të lipideve, ushqen dhe hidraton lëkurën
 • Tolerohet shumë mirë nga lëkurat shumë të ndjeshme
 • Redukton aktivitetin e neuropeptideve përgjegjëse për skuqjen, që është një simptomë e zakonshme e lëkurave shumë të ndjeshme
 • Formulim i sigurtë
 • Hipoalergjik

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në darkë në fytyrë të pastër, qafë dhe dekolte.

Firma

Dermedic

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Sensitive

Forma

Flakon me pompë

Sasia

55g

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dermedic – Tolerans Nourishing night cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART