- 50%

Dermedic – Sunbrella Ultra-Light Fluid Dry and Normal Skin (SPF 50+)

Original price was: 2,900 Lekë.Current price is: 1,450 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Dermedic Sunbrella Ultra-Light Fluid Dry and Normal Skin (Spf 50+)

Fluid ultra i lehtë SPF 50+ që kombinon një teksturë të butë me bazë uji me një nivel shumë të lartë mbrojtjeje për lëkurën e ndjeshme të thatë dhe normale kundër rrezeve të dëmshme të diellit.

Hidraton intensivisht përmban ujë termal dhe glicerinë, përthithet shpejt dhe nuk lë shtresë të bardhë në lëkurë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mënyrë të barabartë në lëkurë të paktën 15 minuta para ekspozimit në diell.

Riaplikojeni shpesh gjatë gjithë ditës dhe pas kontaktit me ujin.

Firma

Dermedic

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

SPF

50+

Thermal water, UVA and UVB filter complex + Physavie® (Advanced Protection System UV+VL+IR), Glycerin, Jojoba oil

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dermedic – Sunbrella Ultra-Light Fluid Dry and Normal Skin (SPF 50+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART