- 50%

Dermedic – Sunbrella Sun protection Milk For Children (6m+)

Original price was: 2,590 Lekë.Current price is: 1,295 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Dermedic – Sunbrella Sun protection Milk For Children

 • Krijon një film mbrojtës në lëkurë, duke e mbrojtur atë nga depërtimi nga rrezatimi UV
 • Përmban vetëm filtra minerale të cilët tolerohen jashtëzakonisht mirë nga lëkura e ndjeshme e fëmijëve
 • Qetëson acarimet, zvogëlon djegien, lehtëson shërimin dhe përshpejton rigjenerimin e lëkurës
 • Ushqen intensivisht lëkurën e dehidratuar
 • Jep hidratim të thellë, duke e lënë lëkurën të butë dhe fleksibël
 • Mund të përdoret për fëmijë dhe foshnje mbi moshën gjashtë muajshe
 • Fotostable dhe i papërshkueshëm nga uji
 • Hipoalergjik

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mënyrë të njëtrajtshme në fytyrën e fëmijës minimumi 15 minuta para ekspozimit në diell. Ri-aplikojeni disa herë gjatë gjithë ditës, gjithashtu pas kontaktit me ujë.

Firma

Dermedic

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

100ml

SPF

50+

Mineral filters, Flaxseed oil, Allantoin, D-Panthenol, Shea butter, Olive oil, Natural Extract AP, Glycerine, Medilan, Vitamin E, Thermal water

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dermedic – Sunbrella Sun protection Milk For Children (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART