- 50%

Dermedic – Sunbrella Sun mbrojtje për lëkura kuperoze (SPF 50+)

Original price was: 3,500 Lekë.Current price is: 1,750 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Dermedic Sunbrella Sun mbrojtje për lëkura kuperoze (SPF 50+)

Krem ultra i lehtë SPF 50+ që kombinon një teksturë të butë me bazë uji me një nivel shumë të lartë mbrojtjeje për lëkurën e ndjeshme kuperoze kundër  rrezeve të diellit.

Përmban një sistem mbrojtjeje me spektër të gjerë që shpërndan dhe reflekton rrezet UV, thith energjinë e dritës së diellit dhe neutralizon efektet e dritës së dukshme dhe rrezatimit infra të kuq.
Kompleksi inovativ flter siguron lëkurë të qëndrueshme dhe  mbrojtje nga dëmtimet e shkaktuara nga rrezatimi UV, VL dhe IR.

Udhëzime mbi përdorimin 

Aplikojeni 15 minuta para eskpozimit në diell. Riaplikojeni disa herë gjatë ditës.

 

Firma

Dermedic

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

SPF

50+

Aqua., Octocrylene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Diethyiamino Hydraxybenzoyl Hexy1 Benzoate, Cocos
Nucifera OI. C12-15 Alky1 Benzoote, (yciohexasiloxane, GlyceryI Stegrate, PEG-100 Stearote, Methylene Bis-Benzotriazolyl
Tetromethyilbuty|phenol (nano), Decy1 Glucoside, Propylene Glycol, Xanthan Gum, Stearyl Acohol, Glycerin, Titonium
Dioxide (nano), Hydrogenoted Polydecene, Polyhydroxystearic Acid, Alumina, Dimethicone, Bis-£thylhexyloxyphenol
Methoxypheny I Triazine, Polyocrylomide, C13-14 isoparaffin, Loureth-7, Physalis Angulata Extract, Coprylic/ Capric
Trygliceride, Tocopherol, Homomelis Virginiana Leaf Extroct, Aesculus Hippocastanum Extract, Vitis Vinifera Leaf Extract,
Hypericum Pertorotum Extract, Arnico Montana Flower Extract, Hedera Helix Extract, Phenoxyethanol!, Stearic Acid,
Bis-Ethylhexy1 Hydroxydimethoxy Benzyimalonate, Allantoin, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Parfum, Benzyl
Salicylate, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dermedic – Sunbrella Sun mbrojtje për lëkura kuperoze (SPF 50+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART