- 50%

Dermedic – Sunbrella SPF 100 Special Protective Cream

Original price was: 3,272 Lekë.Current price is: 1,636 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Dermedic – Sunbrella SPF 100 Special Protective Cream

Krem kundër diellit, me mbrojtje shume te larte Spf 100 per lëkurë alergjike të ndjeshme ndaj rrezeve të diellit. Mund të përdoret gjithashtu pas trajtimeve dermokozmetike dhe estetike ( trajtime me lazer, mikrodermabrasion, depilim). Rekomandohet gjithashtu për lëkurën e kokës dhe lëkurën e pigmentuar. Kremi përmirëson papërshkueshmërinë e lëkurës dhe rezistencën e saj ndaj faktorëve të jashtëm, përmirëson ekuilibrin energjetik të qelizave dhe rikthen ekuilibrin hidrolipid.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni para ekspozimit në diell në lëkurë të thatë. Riaplikojeni disa herë gjatë ditës.

Firma

Dermedic

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

30ml

SunSpotScreen complex: 4 RAYS SPECTRUM PROTECT (UV Filters, Niacinamide, Physavie), Glycerin, Oxynex K, Coconut oil, Hexiol, DubDiol, excipients

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dermedic – Sunbrella SPF 100 Special Protective Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART