- 50%

Dermedic – Sunbrella qumësht mbrojtës (SPF 30)

Original price was: 3,120 Lekë.Current price is: 1,560 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Qumësht mbrojtës SPF 30 UVA + UVB

Rekomandohet për të gjithë tipet e lëkurave përfshirë këtu dhe ato me sensitivet. Mbron nga ekspozimi në rrezet UVA dhe UVB.

Përbërësit aktivë: Kompleks i filtrave minerale dhe kimike UVA + UVB, Vitamina C dhe E, Allantoine, Glicerine, ujë termal

Veprimet

 • Ofron mbrojtje efektive, që zgjat kundër rrezeve UVA, UVB
 • Zbut dhe qetëson lëkurën
 • Fotostabël
 • Rezistent ndaj ujit
 • Hipoalergjik
 • I testuar  klinikisht dhe dermatologjikisht

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni njëtrajtësisht në lëkurë të paktën 15 minuta përpara ekspozimit në diell. Aplikojeni herë pas here sidomos pas kontaktit me ujin.

Firma

Dermedic

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200gr

SPF

30

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dermedic – Sunbrella qumësht mbrojtës (SPF 30)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART