- 15%

Dermedic – Sunbrella mbrojtës për lëkura mikse – të yndyrshme (SPF 50+)

2,848 Lekë 3,350 Lekë

(Sun protection cream oily and mixed skin)

Përshkrimi i Produktit

Përbërësit aktivë: kompleks i filtrave UVA dhe UVB, Sistem Mbrojtes i Avancuar, ekstrakt Rozmarine, Tussilago Farfarae, Allantoin, Glicerinë, Ujë termal.

 • Ofron një mbrojtje efektive dhe që zgjat kundër rrezatimit UVA dhe UVB – SPF 50+
 • Qetëson irritimet dhe dermatitin seborroik
 • Nuk bllokon poret
 • Fotostabël dhe rezistent ndaj ujit
 • Hipoalergjik

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në fytyrë 15 minuta para eskpozimit në diell. Riaplikojeni disa herë gjatë ditës.

Firma

Dermedic

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Mikse, E yndyrshme

Forma

Tubet

Sasia

50ml

SPF

50+

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dermedic – Sunbrella mbrojtës për lëkura mikse – të yndyrshme (SPF 50+)”

LART

×