- 30%

Dermedic – Linum sapun duarsh

(1 përshtypje mbi produktin)

1,050 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Dermedic – Sapun duarsh

 • Heq të gjitha papastërtitë, duke e lënë lëkurën të freskët dhe të pastër
 • Rikthen nivelin e duhur të hidratimit dhe elasticitetit në lëkurën e duarve tuaja
 • Siguron lehtësim të lëkurës së dehidratuar dhe të tendosur
 • Ka një efekt qetësues dhe anti-inflamator
 • Hipoalergjik 

Rekomandohet për larjen e lëkurës shumë të thatë dhe atopike, gjithashtu me simptoma të psoriazës. Mund të përdoret nga mosha 3 vjeç.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni një sasi të vogël në pëllëmbën e dorës, lani, masazhoni dhe shpëlajeni. Pasi të keni larë duart, vendosni gjithmonë krem ​​duarsh, mundësisht nga linja e produkteve Linum Emolient.

Firma

Dermedic

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

300ml

Flaxseed oil containing unsaturated fatty acids: Omega 3, Omega 6, Omega 9, Micelles of fatty acid esters, Glycerine, Allantoin

Pështypjet mbi produktin
 • 4
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  100%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Dermedic – Linum sapun duarsh
 • Iljada B.

  Pak shtrenjt por nuk ta than lekuren

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART