- 30%

Dermedic – Redness Calm Soothing Cleansing Foam

Original price was: 2,100 Lekë.Current price is: 1,470 Lekë.

Larës në formë shkume për të gjitha llojet e lëkurës

Përshkrimi i Produktit

Dermedic Redness Calm Soothing Cleansing Foam

Shkume e bute pastruese per lekurat e ndjeshme dhe kuperoze.

Përbërësit aktivë: Ujë termal, Trehalozë, Niacinamide, Glicerinë

Benefitet e përdorimit:

 • Largon të gjitha papastërtitë dhe produktet e makeup-it në një mënyrë të butë
 • Rrit elasticitetin dhe butësinë e epidermës
 • Stimulon rigjenerimin e epidermes
 • Rikthen lehtësimin për lëkurën e ndjeshme dhe të irrituar
 • Hipoalergjik

Udhëzime mbi përdorimin

Hidhni një sasi të vogël të produktit në dorë dhe aplikojeni në fytyrën e lagur. Lani butësisht fytyrën duke përdorur lëvizje rrethore. Shpëlajeni tërësisht me ujë.

Firma

Dermedic

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

150ml

AQUA, GLYCERIN, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PHENOXYETHANOL, TREHALOSE, PARFUM, ETHYLHEXYLGLYCERIN, TETRASODIUM EDTA, NIACINAMIDE.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dermedic – Redness Calm Soothing Cleansing Foam”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART