- 30%

Dermedic – Oilage krem për sy

Original price was: 3,700 Lekë.Current price is: 2,590 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Krem kundër rrudhave për konturin e syve

Principet aktive: Vitaminë A, Vitaminë D, Vitaminë E, Acide yndyrore esenciale të pasaturuara Omega 3, 6 dhe 9, Niacinamide.

 • Jep një efekt të menjëhershëm rivitalizues të lëkurës rreth syve
 • Redukton qeskat dhe rrathët e zinj rreth syve
 • Zbut rrudhat e thella
 • Rinon dhe rigjeneron dukshëm lëkurën
 • Falë formulës Anti-Pollution, stimulon mbrojtjen e epidermës dhe e mbron atë kundër efekteve negative të faktorëve të mjedisit, duke përfshirë papastërtitë dhe pluhurin.

Përdorimi: Aplikoni një shtresë të hollë kremi në lëkurën rreth syve, masazhojeni butësisht dhe lijeni të përthithet nga lëkura.

Firma

Dermedic

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

15ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dermedic – Oilage krem për sy”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART