- 30%

Dermedic – Oilage krem nate

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 4,500 Lekë.Current price is: 3,150 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Krem nate riparues, anti-rrudhë.

Principet aktive: Reforcyl®, Cistus incanus, Ekstrakt L-Glutaminë.

 • Rivendos parametrat karakteristike të lëkurës së re – hidratim, densitet, trashësi, elasticitet dhe butësi
 • Korrekton dhe ngre format e fytyrës
 • Redukton thellësinë dhe gjatësinë e rrudhës
 • Rigjeneron në thellësi
 • Lufton shkaqet e brendshme dhe të jashtme të plakjes
 • Heq shenjat e lodhjes
 • Falë formulës Anti-Pollution, stimulon funksionin mbrojtës të epidermës dhe mbron kundër efekteve negative të faktorëve të mjedisit, duke përfshirë papastërtitë dhe pluhurin.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni kremin në darkë, në lëkurë të pastër, duke e masazhuar butësisht.

Firma

Dermedic

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Dermedic – Oilage krem nate
 • Elisa A.

  E rekomandoj.
  Kremi ka teksture te lehte dhe te kendshme. Fillimisht duket si vajore por perhapet lehtesisht ne lekure dhe e hidraton ate mjaft mire.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART