- 15%

Dermedic – Oilage krem dite

3,825 Lekë 4,500 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Krem dite ushqyes për rikthimin e  densitetit të lëkurës

Principet aktive: Vitaminë A, Vitaminë D, Vitaminë E.

 • Rivendos parametrat karakteristike te lekures se re – hidratim, densitet, trashesi, elasticitet dhe butësi.
 • Korrekton dhe ngre format e fytyrës.
 • Redukton thellësinë dhe gjatësine e rrudhës
 • Rigjeneron në thellësi
 • Lufton shkaqet e brendshme dhe jashtme të plakjes
 • Heq shenjat e lodhjes
 • Falë formulës Anti-Pollution, stimulon funksionin mbrojtes të epidermës dhe mbron kundër efekteve negative të faktorëve të mjedisit, duke përfshirë papastërtitë dhe pluhurin.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni kremin në mëngjes, në lëkurë të pastër, duke e masazhuar butësisht.

Firma

Dermedic

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dermedic – Oilage krem dite”

LART

×