Dermedic – Normacne Ujë Micelar

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Largon make up-in dhe të gjithë papastertitë e tjera.

Principet aktive: Ujë termal, Ekstrakt rozmarine, Glicerinë

 • Efekt anti-inflamator.
 • Redukton yndyrën e lëkurës.
 • I testuar oftalmologjikisht

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë. Lagni pambukun me ujin dhe pastroni fytyrën, qafën dhe dekoltenë me kujdes me lëvizje të ngadalta. Largoni make up-in nga sytë me lëvizje vertikale. Vetëm për përdorim të jashtëm.

Info. Shtesë

Firma

Dermedic

Lloji i lëkurës

Mikse, E yndyrshme

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml, 500ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dermedic – Normacne Ujë Micelar”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART